LIFESTYLE


 

Letní měsíce vybízejí k mnoha aktivitám. Oblíbené jsou především rodinné festivaly s bohatým programem pro děti různého věku i jejich rodiče. Nabízíme několik tipů, kam o letních prázdninách můžete vyrazit.

Rádi byste s dětmi zažili nová dobrodružství, která je budou bavit? Pak se nechte inspirovat našimi tipy, které zaručují zábavu od nejmenších až po rodiče.

Plavání s kojenci je příznivou aktivitou nejen pro miminko, ale i matku. Společně strávený čas prohlubuje pouto mezi nimi a miminku fyzicky prospívá. Jedná se o jednu z mála komplexních pohybových aktivit pro děti do jednoho roku.

Narození zdravého děťátka je pro kažého rodiče, ale i nejbližší rodinu a přátele tím největším zázrakem Takový poklad by se měl na tomto světě také náležitě přivítat a to nejen radostnými pohledy, pohlazením či úsměvem, ale také pěkným a vhodným dárečkem. Pokud znáte rodiče dítěte blíže, většinou tušíte, co by se jim pro miminko zamlouvalo a čeho...

Vybrat hračky pro miminka není vůbec jednoduchá záležitost. Naštěstí ale existují vodítka, díky kterým se ve výběru hračky pro děti nespleteme. Vybírat bychom měli hlavně podle věku, protože je to spolehlivý ukazatel, a právě i výrobci většinou vyrábí a nabízí hračky pro děti podle věku. Už si nemusíte lámat hlavu s tím, jakou hračku vybrat....

Základní výbavu kočárku tvoří nezbytnosti, které zkrátka potřebujete k péči a pro bezpečný převoz miminka. Zároveň kočárek může obsahovat několik drobností, které vaši jízdu zpříjemní, nebo dají novorozenci komfort navíc. Které to jsou?

Přemýšlíte, čím nejvhodněji obdarovat nastávající rodiče, aby se jim nesešlo více nepraktických věcí najednou? Máme osvědčené tipy, které potěší každého. Přivítejte miminko na svět jedinečným dárečkem

Děti vodu milují a dokáží se v ní zabavit na celé hodiny. Pokud přemýšlíte, jak jim veselé chvíle bezpečným způsobem zajistit, přinášíme několik tipů!