Tipy a rady

Little Dutch je holandská značka pro miminka, batolata a předškoláky. Produkty této značky poskytují nadčasový design, jsou zábavné na hraní a jsou zároveň naprosto bezpečné pro děti. Hračky Little Dutch podporují rozvoj každého dítěte v maximální možné míře, návrhy jsou funkční a fascinující. Vyzařují radost, dodávají pohodlí a přinášejí lehkost. ...

Společnost Elodie navrhuje a vyrábí dudlíky od roku 2006 a během těchto let se vystřídalo mnoho stylů i variant. Nejdůležitějším aspektem byla vždy bezpečnost a vysoká kvalita, a až na druhém místě trendy a styl.

Představujeme Vám nejnovější kolekci od značky Floo for Baby. Kokony lze používat od prvního dne života dítěte. Poskytují pohodlí miminku a klid rodičům. Hnízdečka jsou vyrobena z nejkvalitnější 100% prémiové bavlny s atesty a certifikáty OEKO-TEX. Mimořádně měkký, sametový a především příjemný a bezpečný pro dětskou pokožku. Vyplněno...

Sníte o funkčním kočárku s nejlehčí korbičkou na trhu? Tak to je kočárek přímo pro Vás. Skladný a lehký kočárek Flavio je vytvořený tak aby co nejvíce ulehčil život maminkám. Nový model Flavio GLOSS je dostupný hned v pěti barevných kombinacích.

Hnízdečko pro miminko navozuje děťátku pocit bezpečí a pohodlí podobně, jaké mělo u maminky v bříšku. Postýlka s pelíškem pro miminko nejen hezky vypadá, ale miminko je v ní chráněné před skutálením či zraněním. Miminko je v něm i klidnější.