Tipy a rady

Luca znamená elegance. Jednobarevné čalounění a elegantní hnědé detaily z něj dělají skvělou nabídku pro každého, kdo hledá elegantní kočárek. Plastová korbička je potažena čalouněním, a proto tento kočárek opravdu vyniká. Přebalovací taška má hranatý tvar, a proto vypadá skvěle a je také opravdu prostorná a umožní vám mít u sebe...

Jedním z nejoblíbenějších oděvů pro nejmenší jsou pohodlné kombinézy. Na první pohled připomínají klasické body. Podstatným rozdílem jsou však nohy, které v tomto případě nejsou zakončeny patkami.

V postýlce vašeho drobečka rozhodně nesmí chybět hnízdečko. Po narození miminka částečně plní funkci mantinelu, jelikož miminko většinu času pouze spinká. Perfektně kombinuje praktickou funkci s krásným vzhledem.

Vybrat dětem dárek, který je zaujme, je těžká disciplína. Zvlášť když není peněz na zbyt. Pod vánočním stromečkem však nejmenší děti potěší každý dárek. Poradíme vám, jaké hračky mají šanci na úspěch, a to s budgetem do 899 Kč.

Podzim a zima jsou obdobím s mnoha šedivými a deštivými dny. Málokdo rád chodí na procházky za chladných večerů. Ale vy byste měli! Pravidelné procházky jsou prospěšné pro imunitu dítěte i rodiče. Na podzimních procházkách má navíc vaše ratolest příležitost ke skvělé hře: můžete s malým společně hledat kaštany, listí nebo žaludy a pak z nich...