Tipy a rady

Chcete mít své děťátko stále na blízku? Rádi byste ho nosili, ale šátek Vám přijde moc složitý na navázání ? V tomto případě je pro Vás ideální volbou NOSÍTKO. Základem při vybírání je, aby bylo ergonomické. Potom už záleží na Vás, který typ Vám bude nejvíce vyhovovat.

Ať vás život zavede kamkoliv, univerzální kočárek Joolz Geo3 se tomu přizpůsobí. Lze jej rozšířit nebo upravit různými způsoby z Mono na Duo nebo Twin variantu v závislosti na tom, jak se Vaše rodina bude rozrůstat. Ve všech konfiguracích je Joolz Geo3 stále vysoce manévrovatelný, snadno ovladatelný, bezpečný a pohodlný.

Rodiči oblíbená značka RIKO je výrobcem univerzálních a multifunkčních kočárků, který za posledních pár let vystoupal na vrchol světa kočárků. Jedinečné výrobky poznáte podle inovativního a zajímavého designu, vysoce kvalitních materiálů, moderní stylistiky a důkladného zpracování.

Představujeme Vám Poolside Playtime - barevnou kolekci ideální pro zábavné léto strávené u bazénu. Letní kolekce je inspirovaná zářivými odstíny a letními vzory. Pojďme se na ni podívat ..

Sada LEMO 4 v 1 zajistí místo u stolu od prvního dne - je inovativní, ergonomická a velmi chytrá. Oceňovaný koncept nábytku roste s dítětem, takže se perfektně hodí pro každou životní etapu.

U nás dbáme na kvalitu, dostupnost a Vaši spokojenost. Rádi pro Vás připravujeme novinky, slevy i různé výhodné akce. Jednou z našich velkých novinek, kterou jsme pro Vás začátkem letošního roku začali chystat je zařazení FASHION ZNAČEK do naší nabídky!