Tipy a rady

Chystáte se do porodnice? Máte doma novorozené miminko? Hledáte skvělý dárek pro čerstvou maminku nebo soupravičku jenom tak pro radost? Ať už jste ANO odpověděla na jakoukoliv z otázek máme pro Vás skvělou zprávu.

V dnešním článku se spolu podíváme na nejčastější otázky ohledně fusaků do kočárku. Jak upevnit fusak do kočárku? Kdy dát zimní fusak do kočárku? Jak oblékat miminko do fusaku? Na všechny Vaše otázky Vám dnes poskytneme odpověď.

Slevy na Váš oblíbený sortiment jsou tu. Užijte si stovky produktů od Vašich oblíbených značek na jednom místě a navíc ušetřete!

Pomalu ale jistě se nám blíží období podzimních a zimních dnů. S tím přichází čas na teplejší oblečení a vybavení. Hledáte fusak, který dokonale ochrání a zahřeje Vašeho drobečka? Nová kolekce fusaků Bjällra přináší na trh prémiovou kvalitu a královský design.

Zvuky šumících hraček MOONIE jsou nepočítačově generované. Jedná se o skutečné nahrávky přirozeného růžového šumu. Zvuk tlukotu srdce je skutečnou nahrávkou šumění uvnitř maminčina bříška. Umožňuje dítěti uklidnit se a cítit se bezpečně, s již dobře známým zvukem. Mořské vlny, které uslyšíte, jsou z Baltského moře a zvuk horského potoka jsou...

Chcete mít své děťátko stále na blízku? Rádi byste ho nosili, ale šátek Vám přijde moc složitý na navázání ? V tomto případě je pro Vás ideální volbou NOSÍTKO. Základem při vybírání je, aby bylo ergonomické. Potom už záleží na Vás, který typ Vám bude nejvíce vyhovovat.