Souhrn článků

Jedním z charakteristických rysů Yoddi je jeho lehkost. To je nesmírně důležitá vlastnost, kterou oceníte vždy, když budete potřebovat kočárek přenášet - ať už při chůzi po schodech nebo při balení do kufru auta.

Blíží se vám termín porodu a vy se ptáte .. co vše před ním zařídit? Nakupování výbavičky, koupě kočárku a příprava dětského pokojíčku není to jediné, co v těhotenství musíte zařídit. Je tu i ta méně příjemná část a tou je administrativa. V dnešním článku vám předáme informace, kam a kdy zajít i co zařídit ještě před tím, než porodíte. ...

Postýlky Royal Sleep jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva a mají pevnou a odolnou konstrukci. Díky tomu jsou trvanlivé a odolají nárazům a otřesům. Navíc boční stěnu lze snadno odstranit a vznikne z ní pohodlná pohovka s ochrannou zábranou. Tento faktor umožňuje, aby se postýlka přizpůsobila Vašim potřebám a rostoucím potřebám Vašeho dítěte.

Procházky a venkovní dobrodružství jsou tím nejlepším způsobem, jak děti zabavit a věnovat jim svůj čas. Pobyt na čerstvém vzduchu všem přinese i zpestří den. Zaručením je dobrá nálada. Právě pro tyto chvíle není lepším parťákem pro děti nic jiného než kvalitní dětská tříkolka. Dnes se spolu podíváme jakého parťáka svému dítka a pomocníka...

Little Dutch je holandská značka pro miminka, batolata a předškoláky. Produkty této značky poskytují nadčasový design, jsou zábavné na hraní a jsou zároveň naprosto bezpečné pro děti. Hračky Little Dutch podporují rozvoj každého dítěte v maximální možné míře, návrhy jsou funkční a fascinující. Vyzařují radost, dodávají pohodlí a přinášejí lehkost. ...

Společnost Elodie navrhuje a vyrábí dudlíky od roku 2006 a během těchto let se vystřídalo mnoho stylů i variant. Nejdůležitějším aspektem byla vždy bezpečnost a vysoká kvalita, a až na druhém místě trendy a styl.

Představujeme Vám nejnovější kolekci od značky Floo for Baby. Kokony lze používat od prvního dne života dítěte. Poskytují pohodlí miminku a klid rodičům. Hnízdečka jsou vyrobena z nejkvalitnější 100% prémiové bavlny s atesty a certifikáty OEKO-TEX. Mimořádně měkký, sametový a především příjemný a bezpečný pro dětskou pokožku. Vyplněno...

Správná a pestrá výživa je základem pro zdraví a imunitu Vašeho miminka. Až 70 % buněk imunitního systému se nachází právě ve střevech a proto výživa hraje zásadní roli ve vývoji imunity. V období, kdy už pouze mlíčko nestačí, jsou ideální součástí jídelníčku všech malých strávníků kaše.

Sníte o funkčním kočárku s nejlehčí korbičkou na trhu? Tak to je kočárek přímo pro Vás. Skladný a lehký kočárek Flavio je vytvořený tak aby co nejvíce ulehčil život maminkám. Nový model Flavio GLOSS je dostupný hned v pěti barevných kombinacích.

Hnízdečko pro miminko navozuje děťátku pocit bezpečí a pohodlí podobně, jaké mělo u maminky v bříšku. Postýlka s pelíškem pro miminko nejen hezky vypadá, ale miminko je v ní chráněné před skutálením či zraněním. Miminko je v něm i klidnější.

Dudlík dokáže v prvních měsícíh dítěti někdy skutečně pomoci. Co ale dělat, když chceme, aby se naše dítko dudlíku zbavilo? Tady je pár osvědčených tipů - určitě si mezi nimi vyberete ten Váš!

Zářivé barvy a velké, snadno manipulovatelné stavební bloky LEGO® DUPLO® umožňují batolatům od 18 měsíců učit se hrou a sestavovat budovy, například stodoly a školy, jezdit s vláčky po kolejích, závodit s auty nebo dokonce vdechnout život zábavním parkům, farmám a staveništím pomocí figurek zvířat a dalších minifigurek.

Do Vánoc zbývají už jen tři týdny, a jejich atmosféra na nás vykukuje ze všech koutů. Všude prodávají stromečky, světelná výzdoba bliká večer z oken, a v obchodech začínají hrát koledy.
Protože rády svá dítka rozmazlujeme, je jasné, že mezi dárky nesmí chybět nějaká hračka. Máme rády hračky, které jsou hezké, vkusné a kromě toho, že jsou na hraní...

Připravte svému drobečkovi pochoutky na míru jeho chutím. Pouze ingredience ve 100% bio kvalitě. Pěstované s vášní a láskou k produktu. Jemně povařené, následně rozmixované na potřebnou jemnost, dané do kapsiček a upravené pouze pasterizací. Žádné zbytečné přísady. Jedině tak si totiž ovoce může zachovat co nejvíce chuti a vůně.

Chystáte se do porodnice? Máte doma novorozené miminko? Hledáte skvělý dárek pro čerstvou maminku nebo soupravičku jenom tak pro radost? Ať už jste ANO odpověděla na jakoukoliv z otázek máme pro Vás skvělou zprávu.

Vývoj Vašeho děťátka můžete ovlivnit tím, s jakou hračkou se hraje. Autorka přelomového systému pedagogiky Montessori při své výuce využívala jednoduché dřevěné hračky, které podle jejího návrhů zhotovoval místní truhlář. Tyto hračky děťátku nevnucují své vlastnosti, ale nechávají ho, aby jejich objevovalo samo. Holandský výrobce Little Dutch je...

V dnešním článku se spolu podíváme na nejčastější otázky ohledně fusaků do kočárku. Jak upevnit fusak do kočárku? Kdy dát zimní fusak do kočárku? Jak oblékat miminko do fusaku? Na všechny Vaše otázky Vám dnes poskytneme odpověď.